Tesisinizi kaydedin

Emiroğlu Konak Otel

Karabük / Safranbolu / Safranbolu

Genel Bilgi

Emiroğlu Konak Otel, şehir merkezinden uzakta, tarihi bir geçmişe sahip olan ve bir asırdan fazla bir süredir hizmet veren bir oteldir. Otelimiz, geçmiş yıllarda birçok tadilat geçirmiş olup, en sonuncusu 2016 yılında gerçekleştirilmiştir. Her detay düşünülerek dizayn edilen odalarımızda, konforunuz için WC, duş, TV, saç kurutma makinası gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca odalarımızda klima da mevcuttur.

Otelimizin temizliği öncelikli bir konudur ve açık havada kahvaltı imkanı ile doğayla iç içe bir atmosferde hizmet sunmaktayız. Yenilenen konağımızın arka yüzünde, 20 kişiye kadar ağırlayabilen güzel ve naif bir teras ve bahçe genişlemesi bulunmaktadır. Alt ve üst bahçelerimizde, kuşların cıvıltıları eşliğinde rahat bir şekilde kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Covid-19 tedbirleri konusunda son derece titiz bir yaklaşım sergilemekteyiz. Hijyen bakımları düzenli olarak yapılmakta olup, günlük oda temizlik hizmeti sunulmaktadır. Odalar ferah ve klimalıdır, ayrıca her odadan kanyon vadisine muhteşem bir manzara eşlik etmektedir.

Misafir memnuniyeti bizim için ön planda olduğu için 10 üzerinden 9.7'lik bir puanla değerlendirilmekteyiz. Araçlarınızı konak önüne bırakabilir ve çevreyi yürüyerek keşfe çıkabilirsiniz. Bahçemizde oturabilir, çay veya kahve içebilir ve hamağımızda radyo dinleyerek veya tavla oynayarak zaman geçirebilirsiniz. Hava durumuna bağlı olarak isterseniz kahvaltınızı açık havada, isterseniz de kahvaltı salonumuzda yapabilirsiniz.

Gürültüden uzak, doğayla iç içe bir atmosfer arıyorsanız, sizi Emiroğlu Konak Otel'e bekliyoruz.

Ücretsiz konaklayan misafirlerimiz için ilave yatak hizmeti garantisi verilememektedir.
Emiroğlu Konak Otel
Haritada Göster

Tesis Olanakları

Tesise Ait Otopark
Lobby

Kahvaltı Salonu

Mama İçin Su Isıtıcı

Engelli Rampası
Ana Kapı Giriş Düz Ayaktır

Bebek Dostu
Çevre Dostu
Doğa Manzarası
Orman Manzarası

Vale Servisi
24 Saat Açık Resepsiyon
Hızlı Check-In / Check-Out

Hastaneye Kolay Ulaşım (15 Dakika)

Havalimanı Transferi
Transfer Hizmeti

Detaylı Bilgi

Devamını Okuyun

Yorumlar

Lütfen puanlayın.
Lütfen puanlayın.
Lütfen puanlayın.
Lütfen puanlayın.
Lütfen boş bırakmayın.
Lütfen boş bırakmayın.
Lütfen boş bırakmayın.