Tesisinizi kaydedin
İşlem Rehberi
İşlem Rehberi

1. Bölge Seçimi

  • Ana sayfada bulunan arama kutusuna gitmek istediğin ülkenin, şehrin veya coğrafi bölgenin adını yazabilir veya ana sayfadaki listelerden seçebilirsin. Dilersen ana sayfadaki arama kutusunun yanında bulunan "Otele Giriş Tarihi" ve "Otelden Çıkış Tarihi" alanlarını kullanarak konaklama tarihini belirleyebilirsin. Sıralanan oteller listesinde sağ tarafta yer alan filtreleri kullanarak, tercihlerine uygun oteli seçebilirsin. Filtreler aracılığıyla otelin yıldız sayısını, fiyat aralığını, ödeme koşullarını ve pansiyon seçeneklerini (Her Şey Dahil, Oda Kahvaltı) inceleyerek kolayca seçim yapabilirsin.
  •  

2. Oda Görüntüleme

  • Listeden sana en uygun oteli seçtikten sonra, oteldeki farklı oda tiplerini detaylı biçimde inceleyebilirsin. Oda özellikleri, fotoğrafları ve diğer detaylar gibi bilgileri gözden geçirerek tercihini yapabilirsin. İptal koşullarını belirleyerek "İptal Edilemez" veya belirli bir tarihe kadar "Ücretsiz İptal Edilebilir" gibi farklı ödeme koşullarını tercih edebilirsin. Seçtiğin oda tipinden bir veya birden fazla odaya rezervasyon yapmak için ilgili adımları takip edebilirsin.
  •  

3. Rezervasyon

724oda.com ‘da online rezervasyonlarınızı dilerseniz otelde        ödeme imkânı ile yapabilir, kredi kartı ile anında        ödemenin  taksit seçeneğinden yararlanabilir veya diğer ödeme seçenekleri ile rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz odayı seçmek için Rezervasyon Yap butonuna tıklamanız ve bir sonraki aşamaya geçmeniz gerekmektedir.

 

4. İrtibat Bilgileri Ve Konaklayacak Kişilere Ait Bilgiler

724oda.com Üyesi olan misafirlerimizin bilgileri otomatik olarak formda yer almaktadır. Eğer üye değilseniz; Ad, Soyad, Telefon, E-Posta, Adres ve diğer bilgileri girmeniz gerekmektedir. Konaklayacak kişi bilgileri eksiksiz ve doğru yazılmalıdır. Özel İstek ve Not bölümüne taleplerinizi yazabilirsiniz. Ödeme seçeneğine devam edebilirsiniz.

 

5. Satın Alma veya Ödeme

Otelde ödeme seçeneğinden veya online anında ödemeden yararlanabilmek için Kredi Kartı Bilgileri ekranında yer alan bilgileri girmeniz ve Rezervasyonu Tamamla butonuna basmanız gerekmektedir. Rezervasyon sonrası tarafınıza gerekli belgeler E-Posta adresine gönderilecektir.

 

6. Elektronik Ticarete Dair Sözleşmeye Ulaşılması Hakkında

724oda.com’da yapmış olduğunuz rezervasyon ile ilgili belgeler tarafınıza e-posta olarak gönderilmektedir. 724oda.com rezervasyon ile ilgili belgeleri 11 yıl süre ile saklanmaktadır.