Tesisinizi kaydedin

Yakın Bölge Otelleri

Toplam 0 ilan

Yakın Bölge Otelleri

 • Modern çağımızda oldukça önemli bir konumda yer alan turizm sektörü, günümüzde de sürekli olarak gelişmekte ve güncellenmektedir. Pek çok çeşitli konaklama seçenekleri de söz konusu sektör bünyesinde oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Turizm sektöründe oldukça önemli bir rol sahip olan oteller de özellikle belirli bir ücret karşılığında yolcu ve turistlere yemek ve konaklama hizmeti sunmakta olan tesisler olarak öne çıkmaktadır. Tatiliniz çok daha güzel ve eğlenceli geçmesi için oldukça önemli olan oteller, pek çok farklı tarz ve niteliklerde de karşımıza çıkmaktadır. Özellikle ülkemiz olan Türkiye’nin en yoğun nüfuslu metropol şehri olan İstanbul ve çevresi için de yakın bölge oteller oldukça büyük bir öneme sahiptir. Marmara Denizi’nin eşsiz doğası ve şehrin yüzlerce yıllık tarihi yapısı ile görenleri büyülemekte olan İstanbul, otel turizm faaliyetleri açısından da global çapta en popüler metropol kentlerin başında gelmektedir.

   

  Tatilin tadını doyasıya çıkarabilmeniz için oldukça önemli hizmetler sunan oteller, Marmara Denizi ve çevresinin harika ve büyüleyici doğasını da yakından görmenize olanak tanır. Eşiniz, akrabalarınız, dostlarınız ve arkadaşlarınız ile oldukça keyifli dakikalar geçirebileceğiniz İstanbul’a yakın 2 günlük tatil yerleri de bu tatil otellerinin çevresinde konumlanmış durumdadır. Hem kişisel zevkinize hem de bütçenize uygun bir şekilde karşımıza çıkmakta olan tatil otelleri de İstanbul ve çevresinde en rahat şekilde tatil yapabileceğiniz ortamların başında gelmektedir. Deniz turizminden tarih turizmine, gemi turizminden kongre turizmine kadar pek çok farklı turizm dalları için de en önemli lokasyonlardan olan İstanbul, yurtiçi ve yurtdışından gelen turistlerin de en çok tercih ettiği turizm kentleri arasında öne çıkmaktadır.

   

  Tatil süreciniz boyunca en iyi şekilde dinlenmek ve tatilinizi doya doya geçirmek için tercih edeceğiniz İstanbul tatil otelleri, global ölçekte de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerini en güzide şekilde ağırlaması ile dikkat çekmekte olan 724 Oda markamız da turizm otel hizmetleri hususunda sektörünün yükselen marka imajı olmaya gayret etmektedir. Her türlü bireysel zevk ve bütçelere uygun şekillerde otel hizmetleri ile sektörünün en çok tercih edilen firmalarından olan kurumumuz, kendi alanında yüksek tecrübe ve deneyim sahibi ekip personeline de işletme bünyesinde yer vermektedir. Haftanın her günü ve günün her saati etkin bir şekilde otel hizmetleri sunmakta olan markamız, birinci sınıf kalite hizmet standartlarına da sahip olması ile tanınmaktadır.

   

  En Yakın Oteller ve Fiyatları

  Çok eski çağlardan beri pek çok çeşitli formlarda karşımıza çıkmakta olan otel hizmetleri, insanların hem konaklama hem de yemek ihtiyaçlarının karşılanması açısından oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Tarihin her devrinde insanların bir noktadan diğerine seyahati esnasında konakladıkları mekanlar olan oteller, günümüze kadar da pek çok farklı formlarda sürekli olarak değişerek gelmiştir. İnsanların konakladıkları yerlerde çok daha rahat ve konforlu bir şekilde vakit geçirmesine olanak tanıyan oteller, uluslararası çapta da oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Ülkemiz Türkiye sınırları içerisinde de yıl içerisinde en çok tercih edilen oteller, İstanbul ve civarı bölgelerde yer alır. Bu noktada da söz konusu İstanbul bölgesinin hem turistik açıdan hem de pek çok çeşitli sektör ve işkolları açısından önemi, bölgeyi çok daha popüler ve elverişli kılmaktadır.

   

  Özellikle İstanbul ve çevresi için de oldukça önemli olan otel yakın hizmetleri, gün içerisinde temel konaklama faaliyetleriniz için sizlere yardımcı olmaktadır. Pek çok çeşitli turistik ve tarihi bölgelere yakın olması esas alınarak konumlanmış olan İstanbul içi oteller, dünyanın dört farklı köşesinden gelen misafirlere de ev sahipliği yapmaktadır. Her türlü bütçe ve kişisel beğenilere göre de pek çok farklı seçeneklerde olmak üzere karşımıza çıkan oteller, yıldız gibi birçok çeşitli standartlara da bağlı kalmak suretiyle sınıflandırılmıştır. İstanbul ve çevresi için turistik oteller kapsamında da pek çok farklı kurum ve kuruluşlar hizmet sunmaktadır. 724 Oda işletmemiz de bahsi geçen bu kuruluşlar arasında profesyonel seviyede konaklama hizmetleri ile tanınmakta olarak pek değerli misafirlerine hizmet vermektedir.

   

  Haftanın 7 günü ve günün 24 saati kesintisiz bir şekilde otel ve konaklama hizmetleri sunmakta olan 724 Oda markamız, uluslararası çapta kalite ve hizmet standartlarıyla da pek değerli müşterileri için hizmet vermeye devam etmektedir. Kendi sektöründe oldukça özgün ve başarılı seviyede otelcilik hizmetleri ile pek kıymetli misafirleri için hizmet sunmakta olan kurumumuz, müşteri memnuniyetini de diğer her türlü ticari kaygıların üzerinde tutmaktadır. Uygun fiyatlı ve makul otel odalarından ultra lüks otel odalarına kadar pek çok farklı konaklama hizmetleri hususunda siz pek değerli müşterilerine yardımcı olmakta olan firmamız, sektöründe yüksek deneyim sahibi personel ekibine de işletme çatısı altında yer vermektedir.

   

  İstanbul’a Yakın Otel Tatil Mekanları

  Muhteşem doğası ve eşsiz tarihi yapısı ile dünya çapında bir şöhrete sahip olan güzide İstanbul şehrimiz, özellikle turizm hizmetleri bakımından da oldukça önemli bir konumda kendisine yer bulmaktadır. Dünya tarihi açısından da en eşsiz metropol kentlerinden bir tanesi olarak öne çıkmakta olan İstanbul kenti, çeşitli tatil otelleri bakımından da popüler bir şehirdir. Özellikle yakın bölge otelleri denildiği zaman da söz konusu şehir ve çevresi için pek çok çeşitli oteller öne çıkar. Modern çağımızda oteller, pek çok farklı tarz ve niteliklerde olmak üzere de karşımıza çıkmaktadır. Belli başlı otel çeşitleri de aşağıda sıralandığı gibidir.

   

  • Uluslararası Lüks Oteller: Yüksek kaliteli olanaklara sahip, tam hizmet ve konaklama imkânı sunan ve en üst seviyede kişiselleştirilmiş profesyonel hizmet sunan kurumlardır. Dünyanın pek çok farklı ülke ve şehirlerinde aynı marka çatısı altında hizmet vermekte olan bu tip kuruluşlar, belirli seviyede bir kalite anlayışını düzenli olarak müşterilerine sunmayı ilke edinmişlerdir.
  • Lüks Tatil Köyleri: Tatil köyleri veyahut diğer bir ismi ile resort oteller, belli mekanlar için özgün bir yaşam tarzı veya bireysel bir imaja sahip olan müşterilere hitap ederler. Tipik olarak tam hizmet sunan bu tip kurumlar, lüks otel sınıfında kategorize edilirler. Söz konusu bu tatil köyleri, ülkeden ülkeye ve yerel sınıflandırma standartlarına bağlı olarak da değişiklik gösterebilirler.
  • Lüks Tam Hizmet Otelleri: Bu tarzdaki oteller, genellikle pek çok farklı çeşitlerde konaklama hizmeti ve tesis içi hizmetler sunarlar.
  • Odaklanmış Hizmet Otelleri: Seçilmiş hizmet otelleri adıyla da bilinmekte olan bu tip oteller, örneğin yalnızca iş seyahati için kullananlar gibi belli başlı ve spesifik gruplara hitap eden ve genellikle sınırlı yer olanaklarına sahip olan kuruluşlardır.
  • Ekonomik Oteller: Genellikle sınırlı bir kapsamda hizmet sunmakta olan bu tip kurumlar, çok az veya hiç ekstra hizmet içermeyen kuruluşlardır. Genellikle kişinin sadece konaklama ihtiyacına cevap veren bu oteller, nispeten oldukça uygun fiyatları ile tercih edilirler.
  • Moteller: Sınırlı süreliğine bir hizmet sunan ve nispeten uygun fiyatlı olan moteller, küçük boyutlu ve az katlı konaklama tesisleridir. Genellikle yolculara hizmet için tasarlanmışlardır.
  • Uzun Süreli Konaklama Hizmeti Sunan Oteller: Orta veya küçük ölçekli oteller olarak öne çıkan bu kurumlar, geleneksel bir otele nazaran çok daha uzun süreli hizmet sunarlar. Ayrıca bu tip otellerin fiyatlandırma yöntemleri de diğer otellere nispeten çok daha farklıdır. Otelin tesis içi olanakları da genellikle sınırlıdır.
  • Devremülk Oteller: Destinasyon kulüp ismiyle de anılmakta olan bu oteller, oldukça geniş çapta tesislere sahiptir. Restoran, dinlenme alanları, havuz ve diğer pek çok eğlence imkânı ile öne çıkan bu oteller, nispeten daha yüksek fiyatlı hizmetler sunması ile bilinirler.

   

  İstanbul ve çevresi için oldukça önemli olan otel yakınımda hizmetleri, dünyanın pek çok çeşitli bölgelerindeki de insanlar tarafından da oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Yukarıda sıralanmış olan pek çok farklı otel türleri kapsamında direkt olarak pek değerli müşterileri için en üst düzey kalitede hizmet sunmakta olan 724 Oda markamız, yetkin ve kesintisiz hizmet metotlarını da kendisine ilke edinmiş durumdadır. Gün içerisinde istediğiniz saatte otel rezervasyon imkânı sunan firmamız, oldukça modern ve yenilikçi çapta kurumsal iletişim yollarına da sahip olması ile öne çıkar.

   

  Marmara Bölgesi’nde Yakın Oteller

  Özellikle yeşil doğası ve eşsiz tarihi ile öne çıkmakta olan Marmara Bölgesi, ülkemizin genel turizm faaliyetleri açısından da oldukça kritik bir öneme sahiptir. Dünyanın pek çok farklı bölgelerinde olduğu gibi ülkemizin de en önemli kentlerini bünyesinde barındırmakta olan Marmara Bölgesi, turistik bakımdan da oldukça popüler bir konumda yer almaktadır. En iyi yakın bölge otelleri denildiği zaman da söz konusu Marmara Bölgesi önde gelmektedir. Dünyanın hemen hemen her ülkesinden insanlar için gün içerisinde konaklama hizmetleri sunmakta olan bölgede pek çok çeşitli profesyonel kurum ve kuruluş da hizmet vermektedir. Bu tarz kurumlar, profesyonel konaklama hizmeti sunarken de oteller için uluslararası çapta kullanılan bir çeşit yıldız sistemini kullanmaktadır. Söz konusu yıldız sisteminin içeriği de aşağıda açıklandığı şekildedir.

   

  • 3 Yıldızlı Oteller: Bu tarz oteller; lobi, kahvaltı salonu, toplamda minimum 10 oda ve telefon gibi olanaklara ek olarak klima, saç kurutma makinesi, televizyon ve çamaşır yıkama servisini bünyesinde barındırır. Diğer otel seçeneklerine nazaran çok daha uygun ve cazip fiyatlı ücret skalası ile öne çıkmaktadır.
  • 4 Yıldızlı Oteller: 3 yıldızlı otellere kıyasla lüks çıtasını bir tık daha yukarıya çeken 4 yıldızlı oteller de açık ve kapalı yüzme havuzlarını bünyelerinde ihtiva ederler. 100 kişilik bir ortak salona sahip olan bu oteller, minimum 5 yıllık tecrübe sahibi personele de kurum bünyesinde yer verir. 5 yıldızlı otellere nazaran daha makul fiyatlı bir ücret skalası ile öne çıkmaktadır.
  • 5 Yıldızlı Oteller: Lüks sınıf olarak nitelendirebileceğimiz konumda yer alan 5 yıldızlı oteller de 4 yıldızlı otellerin özelliklerine ek olarak; resepsiyon ile doğrudan bağlantılı telefon, uydu erişimli televizyon, kapalı yüzme havuzları ve farklı restoran seçeneklerine sahiptir.
  • 6 Yıldızlı Oteller: Ultra lüks sınıfında nitelendirilebilen bu oteller, 5 yıldızlı otellerin de genel olanaklarından çok daha yüksek standartlar vaat etmektedir. 5 yıldızlı otellere kıyasla çok daha büyük odalar ve özel hizmetler barındırmakta olan bu tip oteller, dünya mutfağının da pek çok farklı örneklerine sahip restoranları da bünyesinde ihtiva etmektedir.

   

  724 Oda markamız da yukarıda sıralanan yıldız seçeneklerine sahip otel ve konaklama imkanları ile öne çıkmaktadır. Her türlü tarz ve niteliklerde doğrudan hizmetler sunmakta olan firmamız, kendi sektöründe en çok tercih edilen kuruluşların da başında kendisine yer bulmaktadır. Birinci sınıf seviyede kalite ve hizmet standartlarına da sahip olması ile öne çıkan işletmemiz, oldukça yenilikçi düzeyde kurumsal iletişim kanallarını da firma çatısı altında ihtiva etmektedir.

   

  Marmara Bölgesi İçin Otel Fiyatları

  Türkiye’nin en yoğun nüfuslu coğrafi bölgesi olarak öne çıkan Marmara Bölgesi de turizm otelleri açısından oldukça kritik bir öneme sahiptir. Bu kapsamda da Marmara Bölgesi oteller denildiği zaman akla pek çok farklı turistik otel gelmektedir. Ekonomik otellerden tutun da ultra lüks otel seçeneklerine kadar oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde karşımıza çıkmakta olan profesyonel otel hizmetleri, global ölçekte olduğu gibi İstanbul ve çevresi için de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. İş gezilerinden tatil programlarına, fuar gezilerinden turistik ziyaretlere kadar pek çok farklı amaçlar için direkt olarak tercih edilmekte olan bu tip oteller, pek çok farklı profesyonel kurum ve kuruluşlar tarafından da işletilmektedir.

   

  İstanbul’a yakın tatil otelleri denildiği zaman da bu alanda hizmet sunmakta olan pek çok farklı kurum ve kuruluşlar mevcuttur. Kendi sektöründe yükselen bir işletme imajı ile değerli müşterileri için hizmet vermekte olan 724 Oda markamız, uluslararası ölçekte hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile tercih edilmektedir. Pek çok çeşitli modernize iletişim kanallarına da işletme çatısı altında yer vermekte olan firmamız, kendi alanında yüksek deneyim sahibi ekip personeline de sahip olması ile tanınmaktadır. Haftanın her günü ve günün 24 saati otel rezervasyon hizmetleri ile tanınan kurumumuz, bu alanda sürekli olarak hizmet sunmakta olan kurumsal işletme web sitesine de sahip olması ile tercih edilmektedir.

   

  İstanbul’a Yakın En Uygun Otel Fiyatları

  Ülkemiz olan Türkiye’nin en güzide şehirlerinden bir tanesi olarak öne çıkan İstanbul metropol şehri de bünyesinde pek çok çeşitli turizm otellerine de sahip olması ile tanınmaktadır. Bu noktada da İstanbul şehri ve çevresi için en yakın oteller ve fiyatları oldukça önemli bir noktada yer almaktadır. Güncel olarak ülkemiz Türkiye’nin en çok otel ve konaklama hizmetlerinin kullanıldığı kenti olarak öne çıkmakta olan İstanbul, otel turizmi açısından da zirve konumda bulunmaktadır. Ekonomik otel seçeneklerinden ultra lüks otellere kadar oldukça geniş bir yelpazedeki konaklama sektörüne sahip olan şehir, bünyesinde pek çok farklı profesyonel kurum ve kuruluşlara da yer vermektedir. 724 Oda markamız da profesyonel konaklama hizmetleri hususunda sektör bünyesinde en çok tercih edilen firmalar arasında kendisine yer bulmaktadır. Uluslararası seviyede temel hizmet ve kalite standartları ile değerli müşterilerine hizmet sunmakta olan işletmemiz, oldukça zengin içerikli ve seçkin kapsamlı bir hizmet portfolyosuna da sahip olması ile tercih edilmektedir.

   

  Güncel olarak en çok merak edilen konulardan bir tanesi de en uygun İstanbul’a yakın otel fiyatları 2024 olarak öne çıkmaktadır. Her türlü bütçeye uygun seviyede otel ve konaklama hizmetleri ile öne çıkmakta olan 724 Oda markamız, haftanın her günü ve günün 24 saati de rezervasyon olanakları ile tercih edilmektedir. Gün içerisinde 724 Oda markamızın envaiçeşit otel rezervasyon hizmetleri için;

   

  • İşletme internet web sitemiz,
  • Firma GSM telefon numaramız,
  • Kurumsal elektronik posta adresimiz veya
  • Genel merkez şube ofisimiz aracılığı ile bizlere oldukça hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlamanız da mümkündür.Filtreler